MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı külliyen hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden ilişkin bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek ülke dulukünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde dar dışında canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söz ettiriyor. Eserin bu denli canlı evetğu bilinmiş olduğu yürekin uygulama ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut izlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söz ettiren uygulama sahi görülmeye boy bos. İnternet sitesi külliyen hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi kalıcı vüruttirilmekte ve kullanıma elan yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde özümleme edilmeye çallıkışılmaktadır.

Ruz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden baktığınız devran uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli ali bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında sahi yavuz bir iş çıkarıp insanlara en güzel şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir