Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical kucakin üretilen henüz yalnız modelleri bile mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının adiya kaymasını mâni olmak kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri küşade arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi esenlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine akıllıca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler cemiyet dansında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birçok sap dergisinde elkızı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile arz almaya saksıladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelce bile başüstüneğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil başüstüneğu derece ince olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişkazançlı keyifsiz etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri bir kıta olarak satmanın beraberinde birçok ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birçok üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat giderek liberalleşmeye akıllıca revan seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla müteallik olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya açıklık gelmek kucakin adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içinde özellikleri açısından başkalık gösterse bile çizgi saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları bir başına veya bir partnerle her evetştan ölümlü aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına nazaran seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik katmak kucakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde mahfi başüstüneğu kucakin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten beğeni meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla duymak bazı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre temizlemek, emeklevselliği için marifet edinmeden satın temizlemek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek kucakin yüce çaba kullanma etmelidirler. Hassaten; çıktı vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan kızılışmutaş henüz emeksiz ve rahatlık olmaya saksıladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks avluında yaşanan problemlerın tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu pozitifrdığı kucakin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirimlik sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete nazaran tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop muamelelerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, avluına tüvanalık katmak, henüz kazançlı bir orgazm duymak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek kucakin sex shoplardan kızılışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan muamelei yasak olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını bakmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra yüce vürutmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum akıllıca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri bir şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, emekleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta nispeten aktif ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona nazaran aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu emekin en emeksiz yolu. Hassaten seks esnasında lakırtı etmek çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken zayitemizlemek kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mânia tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz kazançlı seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir