Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının cephe kasılmau olarak 2015 yılında kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun seneler boyunca elektronik sektöründe çalışkanlık göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biraşırı elektronik dahihandan, bütünleşmiş çevrim, mikrodenetleyici, sensör ve modül gibi ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir kuruluş zarfında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışkanlık göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik sektöründeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını daima olarak geliştirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası bâtınin oldukça önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve kompetan bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere zamanında ve essah ihtimam yaymak bâtınin çalışmaktadır. üste, şirket müşterilerine sunduğu satış sonrası destek ve uygulayım servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde çalışkanlık göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve jüpiter odaklı ihtimam anlayışı sunarak, elektronik sektöründe öncü firmalar beyninde arazi almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına şayeste çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir