Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi bâtınin bir tane bileğil ansızın bir tomar hekimin izinı gerekir ve dirimlik oturmuş raporuna lazım duyulur. Hamilelik süresince takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da gönül ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabil durumlarda terapotik kürtaj (otama yalnızçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kazıma anlayışlemi sırasında Umumi duyum yitimi ya da Dernekevi duyum yitimi uygulanır. özlük Umumi anesteziye allıkınacak ise muamelat öncesi 4 vakit kadar oral havaı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise ya da önceden kuruluşlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi duyum yitimi ile kürtaj kuruluşlır. Hemen kişinin eskiden yapmış oldurmış olduğu kürtajları var ise ya da uygun doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Dernekevi duyum yitimi kuruluşlabilir. Dernekevi duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel ilaçlar ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) kez ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla kuruluşlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Yoklama ve rahim (uterus) kuruluşsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an kadar sürer. Dernekevi duyum yitimi ile 15 an kadar, Umumi duyum yitimi ile 30 an kadar sonrasında erkek konut platformına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak yalnızçlı Hekim aracılığıyla ilaçlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında erkek Yoklama yalnızçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son adet tarihi bakımından yasal olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma yasal boşaltma ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile müteallik bu muamelat sadece dişi doğum uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve hastalanmış arasında bilinmeyen kalmaktadır. Gebede önemli bir sayrılık mevcut ise ve gebe kalma durumu erkek bâtınin riziko oluşturuyor ise ya da gebelik süresince zararlı olan hemen kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı ilaçlar var ise kişiye terapotik kürtaj (otama yalnızçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir